| AntoniaOrman a întrebat:

Ce credeti despre o persoana care are 1, 62 inaltime si 68 kg? Credeti ca e prea grasa sau e potrivita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Rakanishuu a răspuns:

Simte-te frate bine in pielea ta indiferent! happy Sunt sigura ca oricum esti frumoasa.

12 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Greutatea ideală ar fi 52 de kg., nu ai precizat însă vârsta.
Baftă!

| mona a răspuns:

Este solida...la inaltimea asta ar trebui sa aiba maxim 52 kg

| Niiiicu a răspuns:

Ar trebuie sa slabesti 6-7 kg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Obeza, ar trebui sa mai slabesti cateva kg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E grasa. Ar trebui sa aiba 52 kg la inaltimea ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O persoana normala, ce atatea complexe?

| Aηdяєєa a răspuns:

Ar mai trebui sa slabesti cateva kilograme pentru o greutate normala
uite aici :
http://www.plantelevietii.ro/greutatea_ideala.htm

| Rozipan a răspuns:

E cam plinuta...

| AnnaMaria_Letyzia_1987 a răspuns:

Pai, nu vreau sa te dezamagesc dar eu stiu ca dc ai 1.62 trebuie sa ai 52 kg. cu zece kg mai ptn decat cm ( 62-10=52 kg)

| hannahxo a răspuns:

Nu vreau sa (te) jignesc, dar e putin cam mult, recomant ar fi 50 kilograme. Dar daca (tu te) simti bine, parerea mea e ca nu este nici o problema.winking