| Stanciu_Anees_1986 a întrebat:

Cati dintre voi credeti ca aveti persoana potrivita langa voi, si cum v-ati dat sema ce e persoana potrivita?

Răspuns Câştigător
| DeeaRi a răspuns:

Eu. Din faptele pe care le face pentru mine, sacrificiile pentru mine. Faptul ca ma simt eu cand sunt cu el, ma simt bine.

12 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Pai persoana potrivita e atunci cand te simti bine langa acea persoana, cand simti ca ai da totul pentru el/ea doar ca sa ii fie bine, cand impartiti si bune si rele, cand vezi ca acea persoana e langa tine si se comporta diferit, te vede cu alti ochi. Eu una am cunoscut un baiat care sincer imi pare rau ca nu l-am cunoscut mai devreme si imi demonstreaza ce inseamna iubirea de la aman2 capetele nu doar de la unul tongue

| Azµre a răspuns:

Eu unul cred și îmi dau seama prin faptele pe care le face și prin simplul lucur că stăm împreună într-un apartament și ne înțelegem de minune.

| Oana92 a răspuns:

Cred ca iti dai seama ca e persoana potrivita atunci cand apare in orice plan de viitor, atunci cand iti poti imagina toata viata langa ea love struck

| raluk27 a răspuns:

Nu am. Insa daca ar fi cineva langa mine mi-as da seama din faptul ca vine in intampinarea dorintelor si sentimentelor mele, din faptul ca anticipeaza unele asteptari, ca ne intelegem din priviri, ca apare langa mine atunci cand ma astept mai putin, ca ma iubeste cu toate calitatile si defectele mele, ca ma pot baza pe el, din chestiile pe care le avem in comun, din acelasi scop pe care il urmarim amandoi, etc. Si uneori nu numai faptele sunt concludente. Pur si simplu simti.

| Seby90 a răspuns (pentru raluk27):

O sa ai. intr-o anumita zi!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu! Pur si simplu ne completam perfect.happy
Eu sunt o persoana destul de dificila (recunosc), dar el are atata rabdare cu mine si cand ma astept sa-mi faca observatii, el ma alinta. Pune parerile mele pe primul plan, intotdeauna cand am trecut prin situatii mai dificile m-a inteles si m-a ajutat.Lui pot sa-i spun orice.Cand sunt cu el ma simt implinita si protejata:X

| buburuza2007 a răspuns:

Da,eu pot sa spun ca am persoana potrivita langa mine,am asteptato ceva ce-i drept dar a meritat,ma simt foarte bine langa el,ne intelegem extraordinar de bine,este langa mine in tot ce fac, pot sa fiu oricum langa el pentru ca ma accepta cu tot cu nebuniile mele, ma iubeste, il iubesc, si mai presus de toate are incredere in mine

| Ycu a răspuns (pentru buburuza2007):

Da, da, are dreptate!

| buburuza2007 a răspuns (pentru Ycu):

Love you,:*

| Ycu a răspuns (pentru buburuza2007):

Love you :*!