| Queen2678 a întrebat:

Ce diete recomandați pentru a slabi in scurt timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu te lua exclusiv după noi. O să scriem tot felul de chestii care poate nu ți se potrivesc. Dacă vrei rezultatele repede și vizibile, ia legătura cu un nutriționist, sunt multe lucruri ce trebuie discutate în acest caz.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Foarte rar poti slabi in scurt timp mai putin de o saptmaana dar poti incerca sa faci cat mai mult sport si sa mananci doar alimente fierte, crude. Oricum dietele sunt de scurta duarata tot sportul si sala de forta ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Post negru.

| hiseu a răspuns:

Sport pe paine. Dar nu lua cuvantul ''paine'' literalmente, doar metaforic vorbind laughing