| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot slabi foarte rapidi?

ce imi recomandati insa fara diete si pastiel!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Sport, sport, miscare!

| Georgii a răspuns:

-bea 1l jumate 2 de apa/zi

-alearga cat mai mult

-mergi pe jos

-masaj in fiecare seara(nu neaparat cu creme de slabit)

-exercitii

Sunt multe moduri. Dupa cum au mai spus si ceilalti: poti merge cativa kilometri alergand sau mergand, redu din dulciuri sau tot felul de chesti care contin mult zahar, fa exercitii de gimnastica ( sari coarda, fa alergari pe loc, roteste-ti capul etc.), nu mai manca dupa ora 8, bea 2 litri de apa si multe fructe si legume.Am si eu aceeasi problema la picioare, dar nu prea am respectat aceste conditii.Iti tin pumnii! fundita?

| iulianr a răspuns:

Alearga cateva ore pe zi winking!

| Freak_6887 a răspuns:

Nu mai manca grasimi, fa mult sport si bea 2 l de apa pe zi

| michaella_2494 a răspuns:

Sportul e singurul "perfect" pentru tine! baftawinking!