| DomnulPoliticos a întrebat:

Ce e ața aia ciudata de la penis? Nu, nu îmi cunosc corpul. Probleme?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Este un mic organ, frenul penian. Daca te uiti mai bine, functioneaza ca un fel de balama, pentru calotarea penisului, ''trage'' ''piele'' pe gland, cand penisul e in stare flasca. Prin el trece un vas de sange, care alimenteaza suprafata glandului, asa ca are un rol destul de important in placerea sexuala. Nu este adevarat ca se rupe atunci cand iti incepi viata sexuala; rolul lui nu e sa se rupa.

| M1rc3a a răspuns:

Cu tot respectul domnulepoliticos cati ani ziceai ca ai?