| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo persoana pe care nu o excita filmele pentru adulti sau sunt eu ciudata? laughing As incerca sa ma masturbez, sa-mi cunosc corpul mai bine, insa nu stiu daca se poate fara "material"

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Femeile se excita mult mai mult cand citesc un roman de dragoste, este foarte important sa stii asta

| corbulalbrosu a răspuns:

Oamenii indiferent de sexul lor, se excita si se si masturbeaza din totdeauna, adica de pe vremurile in care n-au existat ''materiale'' ajutatoare si totul se reducea pur si simplu la... imaginatie. big grin

| mihai69 a răspuns:

Se poate și fără „material"; dar cu, este și mai plăcut, și adesea chiar mai instructiv.

| doctorandus a răspuns:

In general eu nu ma excit daca nu vreau sa fiu excitat.

Dar da, femeile prefera filme porno ceva mai lente si mai romantice.

| Catrice a răspuns:

Nu, nu ma excita filmele. Sunt un extraterestru.

| minrest a răspuns:

Este normal. Sigur, se poate fara material. Te gandesti la ce te excita pe tine, faci o poveste erotica verosimila in minte.

| minrest a răspuns (pentru minrest):

In cazul in care te exciti suficient de tare incat sa mergi mai departe, sa stii ca masturbarea feminina se face la exterior.

| Plato a răspuns:

Nu te uiti la ce trebuie, vezi BDSM sau bukkake(asa cred ca se scrie). Nu te mai intreb de varsta, ca suntem in post si sa nu-mi mai fac pacate degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred că ai nevoie neapărat de "material".Nu știu de alții, dar eu am văzut două filme porno în viața mea(desigur că nu m-am uitat până la capăt) și pot să spun că nu m-au dat pe spate.Prima oară a fost când aveam 10 ani și am fost "obligată" de prietenii mei din fața blocului să mă uit la unul. Jucam parcă "Adevăr și provocare", iar eu cred că primisem asta ca provocare.Nu mai țin minte nimic din filmul ăla, știu doar că nu mi-a plăcut, ceea ce nu era așa anormal la vârsta aia până la urmă. Apoi peste câțiva ani, am mai încercat să mă uit la unul, de data asta singură, împinsă mai degrabă de curiozitate decât de dorința de a mă excita.Am nimerit unul cu ambii protagoniști bronzați,el bine făcut, iar ea iarăși, bine tonifiată, sâni mari, etc., bine până aici. Apoi începe ea cu replici de genul "I want your c*** inside me" și în mintea mea era "Oare ar trebui să mă excit la așa ceva?".Și ăla a fost al doilea și cred că ultimul film porno din viața mea.

| DorelExpertu a răspuns:

Iti da baiatu material cat vrei tu laughing

Glumesc.

| Adi88 a răspuns:

Iți dau eu material live daca vrei laughing

| 223kkk a răspuns:

Și mie mi sa întâmplat asta e din cauza hormonilor și depinde de mai multe lucruri.

| anonimul255 a răspuns:

Am o întrebare, de unde ești?