| abcdefg_8927 a întrebat:

Ce e bun de desfundat nasul am folosit picaturi dar nimic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dropsuri cu mentol și eucalipt. Sănătate.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| DeeaLove08 a răspuns:

Poti folosi apa calduta in care dizolvi sare si iti pui cu o pipeta. poti folosi picaturile olynth, desi uneori dau dependenta!
cremele alea chinezesti care sunt foarte mentolate ( sau orice altceva foarte mentolat) sa tii la nas.
sau incearca vibrocil spray nazal. sper sa te ajute! funda plzz!

| BrD a răspuns:

Bixtonim sau ceva natural, sexul. Orgasmul in special.

| GaBBiii a răspuns:

Pai daca picaturile de nas obisnuite nu te-au ajutat, foloseste Olinth H, daca nici acestea nu te-au ajutat stai cu sticla de spirt la nas cam 10-15 minute.
Sper sa te ajutehappy.
Craciun Fericit alaturi de cei dragi`!

Pa, pa`!

| Lala20 a răspuns:

Olynth! Iti desfunda nasul pentru 6 ore, il poti folosi de 3 ori pe zi. Unii zic ca da dependenta dar mie nu mi s-a intamplat, si e foarte eficient!

| Bibutzu a răspuns:

CEA
MAI
SIMPLA
SI
IEFTINA
CALE!
iti faci un ceai din musetel si stai deasupra ibrikului sau canii inspirand acel miros si tragandul. daca ma intelegi ce vreau sa spun! e super am incercat si a functionat! succes. funda?

| SelluMarrie a răspuns:

Fa infuzie cu ceaihappy
O pui pe mama ta sa faca o olicica de ceai sau un ibric si stai deasupra aburului cu un prosop pe cap si tragi aburul ala si iti trece imediathappy sper ca te.am ajutat si insanatosire grabnica:*

| eu09eu09 a răspuns:

Inceraca picaturi de nas dar naturiste
cu sare de mare sunt super si desfunda foarte repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti folosi olinth, nici o marca nu este mai buna pentru mine decat olinth am incercat vibrocil si altele dar nu sunt bune olinth sunt bune sau daca nu ai olinth roaga pe cineva sa te sperie toata ziua merge sa stii eu statusem o zi fara olinth si un tir era sa intre in mine mi s-a desfundat nasul pe loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Olynth.

| Izzaabellaa a răspuns:

Ceva mentolat un strepsis

| RoXxXy a răspuns:

Buna!
Daca aceste tratamente date de ceilalti si picaturi si nimic.
Inceaarca bomboane mentolate happy

| Brudiu_Eliza_1989 a răspuns:

Auzi oare cat de prost trebuie sa fii ca sa trimiti astfel de mesaje ca daca te masturbezi ti se desfunda nasu? Mare e gradina Domnului dar e plin de trasniti...