| anonim_4396 a întrebat:

Ce e rau in epilarea cu ceara a mustatei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Adina77 a răspuns:

Ce poate sa fie rau?
Nimica, o sa apara o iritatie dar va trece.
Mai bine epilata la mustata decat cu.....mustata.
happy

| IustinaSiAtat a răspuns:

thinking Nu e nimic rau. Eu ma fac cu ceara la mustata si e totul ok. Si fac asta de ceva timp. gen 1 an. si totul e ok thinking nu are ce sa se intample rau

| Crucified a răspuns:

Nu e nimic rau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca e nimic rau, poate sa ti apara vreo iritatie ceva

| Anerol a răspuns:

Ai grija ce fel de ceara folosesti! Mai bine du`te la un salon ceva. A folosit matusa`mea si i s-a luat un strat de piele si a ramas nasol tare.:-s.I s-a facut ca o crusta si s-a dat cu multe chestii ca sa se "regenereze" pielea.Succes.