| Pop_Raluca_1996 a întrebat:

Trebuie neaparat cu benzi de la veet pentru epilarea mustatei?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O poti face si cu ceara simpla.Nu te obliga nimeni sa folosesti benzi de la veet.

| mona a răspuns:

Nu neaparat, poti sa te epilezi si cu ceara dar tinand cont ca ai doar 12 ani cred ca e mai bine sa mai astepti

| Madayna a răspuns:

Nu-ti lua mustata daca nu-i nevoie, inainte cere sfatul a mai multor persoane sincere, sa-ti zica daca se vede sau nu urat. Foloseste benzi de ceara pentru piele sensibila.

Răspuns utilizator avertizat