| nicoletavasiliuc a întrebat:

Ce este cu mine? Am senzatii de lesin, amorteli ale picioarelor si mainilor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kh1ss a răspuns:

Astenia de primavara... dar nu ar strica sa iti faci un control

3 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Fuga la medic, nu stii niciodata cit de grav poate fi.

| adina68 a răspuns:

S-ar putea sa fie din cauza venirii primaverii, lipsa de vitamine, Soare etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putine vitamine