| anonim_4396 a întrebat:

Ce este un card reader? Adica nu inteleg ce face. M-am prins ca citeste carduri.
Era un dispozitiv in care puneai cardul si apoi il conectai la calculator si intrai pe card iti puneai muzica si altele. Asta e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nice67 a răspuns:

Chiar asa si este. Un dispozitiv in care poti folosi carduri microSD, M2 sau cele de camera. Este un inlocuitor al cablului de date. happy

3 răspunsuri:
| yekto a răspuns:

Vezi ca stii si singurwinking

| nice67 a răspuns:

Multumesc pentru funda! happy happy happy

| AndreeaIonela a răspuns:

Exact happy