| KSD a întrebat:

Ce exercitii credeti ca m-ar ajuta sa dau jos toata grasimea de pe solduri si burta?(pe langa o dieta pe care am de gand sa o tin cu sfintenie) am nevoie de ajutor. multumesc frumos. funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mișcarea fizică arde caloriile, inclusiv dansul.
Pa, pa.

| dannyel86 a răspuns:

Plimba-te pe jos/cu bicicleta, urca scari. Un amic pierdut 3 numere la haine astfel. Spor!

Răspuns utilizator avertizat
| SmokeyEye a răspuns:

Partenerul/partenera ta te poate ajuta, diversificand pozitiile in pat.

| BellaKiოNana a răspuns:

Nici nu se deschidelaughing cu singuranta o va ajuta

| Fuchii a răspuns:

happyHmm trebuie să faci gimnastică aplecări....rotări tot ce ține de șold și burtă.