| Jessieamphetamine a întrebat:

Cum as putea sa imi intaresc fundul?
Si ce fel de exercitii pentru a elimina grasimea de pe coapse solduri brate si burta?
Si care este cel mai eficient sport pentru a slabi mult?
Vreau sa slabesc neaparat deci am nevoie sa stiu acesta lucruri
Multumesc. happy

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pe langa ce a zis Cristian, ai pe Youtube diferite seturi pentru exercitii doar pentru zona asta. Scrie "butt exercises" si ai o intreaga varietate de unde sa-ti alegi.

| peperonies a răspuns:

In mare fandari. ca sa slabesti trebuie sa ai o alimentatie corecta. sportul ajuta cam 5%. pentru inceput nu mai bea altceva in afara de apa si nu mai manca nimic facut cu zahar, faina cartofi sau orez.

| Cristian_Mihai_1993 a răspuns:

1) fandari, genoflexiuni
2) alergare, mers pe bicicleta, sarit coarda
3) inot