| DJohnny a întrebat:

Ce exercitii stiti pentru cresterea in inaltime?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna
Pentru a creste in inaltie ar trebui sa te apuci d un sport recomandat ar fi innotul sau basketul dar ar merge si handbalulwinking

evenso
| evenso a răspuns:

Basket, volei, inot, mersul pe bicicleta etc.

| JustmeV a răspuns:

Basket smug.

| CupCake97 a răspuns:

INOTUL si basketul

| DJohnny explică:

Mdaaaaa...eu v-am intrebat exercitii.Nu sporturi.De exemplu genoflexiuni.

| Marwell a răspuns:

Eu am facut niste exercitii care au avut rezultate foarte bune, am crescut peste 5 cm de la ele, uite le gasesti aici, are si in format video:
http://fit4sport.wordpress.com/cum-sa-cresti/exercitii-crestere/

Răspuns utilizator avertizat
| Înălţime_Creşterea_În_1992 a răspuns:

Uii aici http://inaltime.com. Este un Program Complet si ce l mai bun dezvoltat pana in ziua de azi.