| Balahur_Sorin_2000 a întrebat:

Vreau niste exercitii pentru cresterea in inaltime.

Răspuns Câştigător
| Pikabu19 a răspuns:

In general sporturile de perfomanta ajuta la cresterea in inatime: inot, basket. Dar mai exista o alternativa, nu te asigur ca vei creste peste noapte, dar daca faci in fiecare zi te poate ajuta cu un cm, doi. te agati efectiv de o bara si stai asa, pur si simplu stai agatat, te tii cu bratele cat poti tu si evident coloana se lungeste.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu exista asa ceva, asa vei fi cum e in genetica ta punct

| Răzvi4Deni a răspuns:

Depinde cati ani ai!

| gabriellekasia a răspuns:

Nu vreau să-ţi stric entuziasmul, dar aici nu prea ai ce face. Am întrebat şi eu câţiva instructori şi doctori, aici ţine mult de genă. Injecţiile nu ţi le recomand, iar ca exerciţiu: înotul şi atârnările (de o bară pentru tracţiuni, de exemplu).