| ericrobert100 a întrebat:

Ce fac daca de o saptamana nu prea respir asa bine si nici pofta de mâncare asa nu prea mai am, am fost la medic la urgente si analizele au iesit Ok si tensiunea la fel( ps eu fumez de 4 ani) de cand miau început durerile nu mai? Oare ce am si la fel am atacuri de panica parca ma sufoc, la ce medic sa ma duc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de la anxietate /atacuri de panica.
La medicul psihiatru fiindcă deja simptomele sunt evidente și serioase, de aceea nu ți-o găsit nimic la inima ca ai anxietate/atac de panica.