| xhitarox a întrebat:

Este normal sa ma simt rău după un atac de panică? Am palpitații, ma dor coastele, respir greu, sunt foarte obosită și nici nu am poftă de mâncare. Simptomele tin chiar și doua zile si revin după un alt atac de panica. Precizez ca am facut un EKG care a iesit normal. E ceva la inima sau într-adevăr e de la anxietate si atacuri de panică?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"am facut un EKG care a iesit normal. E ceva la inima?"

tocmai ce ți-ai răspuns singur

| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca ai mai pus intrebari asemanatoare.Mergi la medic sau la psiholog, sa iti dea ceva care sa te calmeze.