| popescu_9120 a întrebat:

Ce imi puteti spune despre anticoncepitionalele YAZ? ce efecte adeverse au? cine lea incercat imi poate spune si mie daca intr-adevar te ajuta sa scapi de cosuri, ajuta la cresterea sanilor, reduce sebumul sau ceva de genu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| lo a răspuns:

Efectele anticonceptionalelor sunt diferite la fiecare persoana in parte.Inaite de a administra aceste pilule iti sugerez sa faci o vizita la medicul ginecolog, acesta iti va face analizele iar dupa aceea iti poate recomanda aticonceptionalele potrivite(in functie de problema pe care doresti sa o rezolvi).