| Alex4322 a întrebat:

Ce înălțime aveți și în ce categorie intrați?
Înălțime pentru bărbați:
Sub 1.35 - nasism
1.35-1.60 - foarte scund
1.61-1.65 - scund
1.66-1.70 - ușor scund
1.71-1.75 - relativ scund
1.76-1.85 - înălțime medie (buna)
1.86-1.91 - atenție
1.92-2.00 - atenție extrema
2.01-2.13 - pericol
Peste 2.14 - pericol extrem
Înălțime pentru femei:
Sub 1.35 - nasism
Sub 1.50 - foarte scunda
Sub 1.55 - scunda
Sub 1.60 - ușor scunda
Sub 1.65 - relativ scunda
1.66-1.75 - înălțime medie (buna)
1.76-1.81 - atenție
1.82-1.90 - atenție extrema
1.91-2.03 - pericol
Peste 2.04 - pericol extrem
Atentie - inalt
Atenție extrema - foarte inalt
Pericol - extrem de înalt
Pericol extrem - gigantism

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Parcă ai fi papagal. Repeti mereu aceleasi lucruri.
Nu cred ca te-ar interesa inaltimea mea.

31 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns (pentru J0B0MAT):

Și asta cu pentru femei și pentru bărbați mi se pare aiurea rău.Nu poți să spui că o femeie la 1, 70 e înaltă iar un bărbat la aceeași înălțime e scund.E același număr frate. Spui că e mai înalt sau mai scund în comparație cu alții, so e relativă treaba.Si subiectivă.