| anonim_4396 a întrebat:

Ce inaltime trebuie sa aiba un baiat la varsta de 14 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RamonaRay a răspuns:

Buna!
Intre 1.60-1.70happy

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa ai o inaltime anume. Cum esti acum esti potrivit, cat ai asa e bine.

| 拉维尼亚 a răspuns:

1.60 si ceva

| ScheißeBeMine a răspuns:

Eu am aproape 1.70 si 62 kg

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Peste 1.60 eu la 14 ani aveam 1.82-1.83,dar depinde de fiecare baiat, unii se dezvolta pana in 16 ani(cum am fost eu)unii dupa 16

| MarioOnette a răspuns:

155-170

| ancutageorgiana88ancaaa a răspuns:

1.60,1.65,funda?

| Florin133 a răspuns:

Intre 1.50 si 1.60 poate chiar mai mult.
Funda te rog!

| iGnOrEx a răspuns (pentru Florin133):

Scuze ca ma bag, dar greutatea?big grin