| CzBella13 a întrebat:

Cam ce inaltime trebuie sa aiba o fata la varsta de 13 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Esti bine orice inaltime ai

| alex9911896 a răspuns:

1.90 m, depinde

| AcuddlyToy a răspuns (pentru alex9911896):

1,90 m? Cred ca glumesti, sperii fata, cam 1, 60, 1, 60 si ceva, eu sunt destul de scunda la 13 ani, am 1, 60.

| euandreeeeeeeeeea a răspuns (pentru AcuddlyToy):

Eu am 17 ani si am 1.60 si tu zici ca esti scunda la 13 ani cu 1.60?

| AcuddlyToy a răspuns (pentru euandreeeeeeeeeea):

Nu e vina mea....si nu te ambala.Si nu am chiar 1, 60, am aproximat.

| PriMka a răspuns:

Cite kilograme ai ap plus10 ex ....ai 50kg ap inaltimea 1.60