| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand ti se zbate un ochi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| fdhgcvnb a răspuns:

Http://www.csid.ro/......-10724227/
Excesul de cafea(bănuiesc că băuturile energizante ori de tip cola intra în aceeași categorie), lipsa odihnei, stresul reprezintă principalele motive pentru spasmele oculare.
Asta dacă întrebarea era pentru semnificația medicală.
Baftă!

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Esti pe moarte

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Stiam eu!

| Florentina9210 a răspuns:

Poate fi si din cauza oboselii sau mai era ceva superstitios: daca se zbate ochiul drept e de bine si cel stang e de rau.

| Daniellllll1 a răspuns:

Oboseala,esti prea stresat.Cel mai bine e sa te pui sa te odihnesti

| vladutzumuresan1996 a răspuns:

Oboseala