| DaciaRomania a întrebat:

Ce înseamnă când visezi exact același vis mult timp, gen săptămâni la rând?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că îți trebuie.

| Lioana a răspuns:

Inseamna ca te-a marcat acel vis.

| Caro34 a răspuns:

Bună! Depinde ce visezi; poate fi ceva trecut și nerezolvat sau ceva ce se va întâmpla. Nu ai zis ce ai visat... Numai bine!

| DeMicUnCălător a răspuns:

Inseamnă că ești în viață.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te gândești prea mult la acel lucru/acea persoană.

| DonMoldo a răspuns:

E doar un vis. laughing
Nu te mai gandi la acea persoana/lucru si nu o sa mai visezi.

| alisa201921 a răspuns:

Caută pe net ce semnificație ar avea visul tău. Însă eu cred că visele prevestesc ceva, adică ceva o sa se întâmple, mai ales dacă ai același vis mult timp.