| Annitu a întrebat:

Ce înseamnă când visezi o persoană 3 săptămâni, noapte de noapte?straight face

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Ca te gandesti la ea, ori ca ai ceva important sa-i spui, ori ca ti`e dor de ea, ori ca ti-a facut ceva si te tot gandesti la ea.Eu zic sa-ti rezolvi problemele daca ai cu acea persoana si visele vor disparea, sau sa vorbesti cu ea.Vise placute wave

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Inseamna, ca persoana respectiva a intrat foarte adunc in inima ta, ca a devenit ca un drog pentru tine, ca nu poti sa nu te gandesti la ea...

| Annitu explică:

Pai mereu ma gandeam muIt Ia persoana aia si n`o visam asa des...straight face

| Annitu explică:

Nu e batrana, e tanara. E... o persoana speciaIa.nu conteaza asta!

| Annitu explică:

Aditzyhappy, stii tu ceva [-x

| Annitu explică:

...mda

| Annitu explică:

Si ce, ady? ti-am zis eu ceva? rolling eyes

| aditzy:) a răspuns:

Ca esti indragostita de acea persoana...

| aditzy:) a răspuns:

Da AnNiTu happy poate cine stie happy

| aditzy:) a răspuns:

. aham doar am raspuns si eu straight face

| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Iti place de ea? e batrana? cine e?

| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic te gandesti mult la ea...sau s-a intamplat ceva cu persoana aia

| muzicalBoX a răspuns:

Te gandesti mult la ea XD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că te gândeşti prea mult la acea persoană.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul ca esti "un pic" obsedat de acea persoana...