| dornescudumitrita a întrebat:

Ce inseamna mai exact sindrom vertiginos si cum se poate trata? Mi s-a pus acest diagnostic dar nu stiu prea multe despre el.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| unicka a răspuns:

Ameteli, stari de voma ti se infunda urechile, tulburari de echilibru, problema e irigarea superficiala a creierului. Iti dau un link, e un forum si poti vorbi cu persoane care au acest diagnostic, eu am avut, am scapat prin schimbarea modului de viata. http://forum.romedic.ro/prod/Sindrom_vertiginos_08928.html