| anonimul0724 a întrebat:

Sindromul vertiginos acut este o afectiune grava?
Poate duce la lucruri rele?
Mama mea a fost diagnosticata acum 2 ani cu acest sindrom, si are si manifestarile acestuia
Deocamdata ia tratament cu betaserct si magne b6
Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Stai linistit ca nu se moare din cauza acestui sidrom!
Se poate vindeca singur, cand iti intaresti sistemul imunitar si manaci sanatos zi de zi, daca nu, revine din timp in timp.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai dacă zici ca e acut nu ar fi trebuit sa dureze 2 ani.
Am avut și eu și mi-a trecut in 2 săptămâni parca. Știu ca aveam niște amețeli insuportabile. Mama ta ce simptome are?