| AvalohAlyn a întrebat:

Ce marca de vitamine si minerale recomandati sau ati luat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lulu03 a răspuns:

Cele mai bune vitamine se gasesc in fructe si legume! Numai lua pastile cu,, vitamine'' pentru ca acelea sunt bombe curate! Coaja de la avocado, fructul de kiwi sau lamaile sunt mult mai sanatoase si pline de vitamine decat orice pastila

1 răspuns:
| minrest a răspuns:

Daca ai vreo 7 kg. sub greutate ia polivitamine, daca ai vreo carenta rebela ia vitamina respectiva, iar daca nu mananca fructe si legume crude.