| AvalohAlyn a întrebat:

Ce marca de vitamine ai luat si recomanzi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Apreciat de Editori
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ești tânăr, de ce să iei astfel de vitamine? E vară, poți găsi vitaminele într-o mulțime de fructe zemoase, de legume crude. Sunt atât de gustoase și sănătoase!
Dacă te simți tot timpul obosit, odihnește-te suficient (însă nu exagera cu somnul, fiindcă ajungi să te simți și mai obosit). Uneori te pot obosi doar gândurile și îndoielile, nu neapărat activitățile fizice. Trebuie să găsești ceva interesant de făcut, care să nu te plictisească, ceva care te provoacă și îți ridică moralul ori care îți dă o motivație. Să știi că vitaminele din comerț nu fac minuni.
Îți las și un link interesant:
https://www.learningnetwork.ro/articol/10-ganduri-care-sa-te-motiveze/851

1 răspuns:
| Adrian_Irimia_1992 a răspuns:

Vitamax