| pisciutza19 a întrebat:

Ce medicament îmi puteţi recomanda de dureri de spate de la ciclu? Atenție eu am mut de fel și nu vreau ceva ce să îmi provoace hemoragie și mai mare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ia un analgezic/antiinflamator pe bază de ibuprofen (Saridon N, Nurofen Forte). Știu că anti-inflamatoarele reduc pierderea de sânge și calmează durerea.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat