| Psihiatra a întrebat:

Ce medicamente bune sunt impotriva durerii de masea?(in afara de algocalmin si nurofen)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încearcă scobutil, tabletă.
Pa, pa.

| PhaseMorphXR a răspuns:

Incearca Ketamina... nu mai simti nimic.

...glumesc, Aulin e bun.

| Simona a răspuns:

Aulin e ff bun

| LUuuuci a răspuns:

Bianca cel mai bun tratament e dentistu.nu o mai lungii viziteazal si o sa-ti zica el ce-i de facut, nu-ti fie frica durerea e =0 pe langa durerea pe care o ai cand te doare un dinte.Si daca chiar nu vrei sa mergi eu iti recomand aulin e cel mai bun, si eu cand mai aveam dureri de masele foloseam propolis, in cantitati mici pentru ca cauterizeaza si silina dar este mai greu de procurat

| Sound_9139 a răspuns:

Eu parca l am auzit pe fratimio de chetonal... nu stiu sigur dar stiu ca i a trecut instant

Răspuns utilizator avertizat
| DanMp3 a răspuns:

Quarelin mie unu mi-a trecut cu asta :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te aici http://s10.gladiatus.ro/game/c.php?uid=17828

| vm_8252 a răspuns:

Aulin-ul e nemaipomenit. Si Solpadeine efervescent happy