| Swetlly122 a întrebat:

Care e cea mai mare durere din corpul omenesc in afara durerii de măsea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Durerea cand naste o femeie este cea mai puternica, dar organismul da si nu ma lasa sa scriu TPU in acelasi timp sa acopere durerea, plus ca durerea este stersa rapid si inlocuita cu acel nu ma lasa TPU, placere, sentimente, imaginteazati daca ar povesti femeile despre durere ar fi dramatic pentru specia umana, asa ele iti aminesc numa de bine

| Freya1 a răspuns:

De oase.Iti zic din propria experienta.
De o masea mai scapi,un copil chiar daca e dureros cand nasti nu tine o vesnicie,un organ il mai scoti si in timp te mai lasa.Da oasele, frate numa daca nu le schimbi toate cu tije si si asa e groaznic sa nu te poti misca, calca, apasa, ridica.

| Andreeush a răspuns:

Durerea din timpul nașterii.

| NLS a răspuns:

Cancer de os.
. Sunt acele momente "sublime" când ceri non-stop morfina.

| Donsavas a răspuns:

Durerea fizica in general, dar si cea psihică.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

De la aia de rinichi iti vine sa si vomiti. Cea mai oribila mi se pare asta de genunchi.

| Goete a răspuns:

Cea pe care o ai in momentul respectiv

| ywar a răspuns:

Durerea femeiasca.

| mastadont a răspuns:

Eu aș zice durerea de stomac, e oribilă.

| Raven a răspuns:

N-ai născut niciodată? Mai vorbim după.

| unvecin a răspuns:

Un om cunoscut fusese într-o mașină care a făcut accident și a suferit un șoc la coloana vertebrală. Suferea în tăcere, dar a scăpat câteva cuvinte la un moment dat care mi-au rămas: „N-am crezut că există durere mai rea decât durerea de măsea."

(S-a reparat între timp, dar câteva zile avea dureri la anumite mișcări.)

| Anonymous2213 a răspuns:

Sa fiu sincer lovitura in testicule