| anonim_4396 a întrebat:

Ce medicamente de la faramacie sa imi iau pentru tuse seaca? Sau leacuri babesti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pci27 a răspuns:

Http://www.codrosu.ro/......naturiste/ Sănătate!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Bronchicum elixir sau ceai de ceapa

| Empathizer a răspuns:

Stodal sau Prospan. Si ai grija sa bei multe lichide calde (ceaiuri, supa de pasare), cu exceptia ceaiului de menta, care anihileaza efectul Stodalului. Seara, o baie calda si apoi te bagi la caldurica sub plapuma.

| Kore22 a răspuns:

Homeogene pentru gat, sunt foarte bune.

| DienutzaMamarutza a răspuns:

Miere cu tinctura de propolis happy rezultatul e uimitor happy