| monica1234 a întrebat:

Ce metoda prin care sa imi creasca sanii stiti? si nu vreau raspunsuri gen pune-ti silicoane.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Diiana232997 a răspuns:

Nu exista asemenea metode. Sunt unele fete norocoase si altele mai putin norocoase. Exista exercitii pentru piept, dar nu o sa-ti mareasca sanii.P.S.: Se scrie puneti*

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu vrei silicoane nu ai alta varianta

| alexander911s a răspuns:

Dacă cauţi pe internet, o să găseşti o grămadă de "remedii naturale" care sunt doar nişte prostii. Se presupun a fii exerciţii, dar sunt la fel de inutile ca remediile.