| ursachy a întrebat:

A folosit cineva Super Mass-R de la REDIS? este bun de ceva? da rezultate. multumesc celor care raspund. Ar fi mai bun ca masiv mass de la natural plus?

4 răspunsuri:
| andrey910 a răspuns:

Asta a fost primul supliment pe care l-am folosit. A dat rezultate pentru ca l-am luat cand ma apucasem de sala tot asa, cam dupa 2-3 luni. Am pus 3 kg intr-o luna atunci. Am mai folosit high protein mega weight gainer de la Dymatize, e de calitate mai buna, compozitie mai buna, gust mai bun si evident mai scump.

| robertciclism a răspuns:

Incearca GFX 8. Eu am fost la medic inainte de a lua asa ceva si mi-a zis ca GFX este acceptabil.

| Gest4U a răspuns:

Hei! daca tragi de fiare lasa prafurile la galeata si consuma lapte, branza proaspata de vaci, albusuri de oua, fulgi de ovaz, peste, cartofi, orez, carne de pui si vita, paine integrala (in nici un caz alba). fara prajeli, grasimi, dulciuri si fast food-uri. la sala de minim 3 ori pe saptamana si 4-5 mese pe zi in portii mici. cu putina vointa si rabdare in 2 ani esti mumos happy

| ursachy explică (pentru Gest4U):

Da scumpo inteleg ce zici. dar eu nu ma duc de 3 ori pe saptamana. ma duc de luni.marti.miercuri.joi.vineri. iar sambata si duminica pauza. iar in fiecare zi lucrez doar la cate o grupa de muschii.Iar in privinta cu mancarea stiu ca asa trebuie multe mese si portii mici dar trebuie si un supliment oricum dupa ce iau al doilea supliment. adica a treia luna. numai iau deloc suplimente si incerc sa fac doar natural cum ai spus.