| ursachy a întrebat:

A folosit cineva Super Mass-R de la REDIS? este bun de ceva? da rezultate. multumesc celor care raspund. Ar fi mai bun ca masiv mass de la natural plus?

2 răspunsuri:
| MarTZius a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti spun despre Super Mass-R dar iti spun k eu am folosit Mass Forte Creatin R si Whey Mass-R. daca iti faci un regim alimentar bun, mai iei si aceste produse + exercitii dupa un program bine stabilit normal ca va da si rezultate.la mine a functionat si se vad rezultatele cam dupa o luna, dar trebuie sa renunti la sucuri carbogazoase, bauturi alcoolice.ele te ajuta dar depinde de tine cata vointa ai.multa bafta

| Cosmin86 a răspuns:

Lasa Redis, cupmara niste proteine adevarate ( dymatize, muscletech, etc. ), sunt mai scumpe dar e o diferenta uriasa.
decat sa cumperi de la redis mai bine bagi bani in mancare si mai mananci o masa in plus pe zi de banii aia, progresezi mai bine decat cu prafurile care nu se dizolva bine de la redis