| BolonitZze a întrebat:

Ce parere aveti de antiperspirantul Iwostin spray si de unde as putea sa-l iau mai usor?
Am auzit ca este foarte bun pentru transpiratia abundenta.
Daca aveti pareri mai bune despre alte antiperspiante (de peste tot) spuneti-mi va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cel mai bun, testat este Roll-on de la Amway
http://www.globstar.ro/produs.php?ItemID=1728
Bafta!

| BolonitZze explică (pentru neluL):

Il am, dar la mine nu prea functioneaza sad

| neluL a răspuns (pentru BolonitZze):

Daca cel de la Amway nu functioneaza atunci, nimic nu functioneaza.Mai bun nu stiu daca exista pe piata in Romania.