| BolonitZze a întrebat:

Pentru anotimpul de vara ce fel de antiperspirant pentru transpiratia excesiva(necontrolata)din comert credeti ca este mai bun? Spray, stick sau roll-on? Exsadcare am auzit ca isi fac mai bine treaba) rexona sau dove...
Daca aveti exemple mai bune spuneti-mi va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Dove original deodorant cream
este extraordinar de bun
mentine pielea uscata de dim pana seara chiar si pe timp de vara
eu asta folosesc si sunt super multumita

| strazi1 a răspuns:

Ai auzit de BICARBONAT din ala ce se pune in prajituri :O, umezesti degetele in apa si apoi in bicarbonat si dai in zona care transpiri mai mult, ai sa vezi ca ai sa ramai masca de rezultat, astept rezultatul happy

| ForeverLivingProducts a răspuns:

Buna,sunt consilier pentru un stil de viata sanatos.Compania pe care o reprezint are un deodorant natural Se numeste Aloe Ever Shield Stick Deo, lasa pielea sa respire, nu produce cancer la san..si ajuta de asemenea la eliminarea nodulilor la san, sau axila.este UNI SEX adica il pot folosi atat femeile cat si barbatii.te tine 6 luni, reduce de asemenea si mirosul neplacut al picioarelor. Daca doresti mai multe detalii imi lasi un mesaj O zi frumoasa

| voronianu a răspuns:

Stick dar dove