| jokerul88 a întrebat:

Ce parere aveti de crema OXYANCE e buna pentru cosuri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| bogdan2091 a răspuns:

E buna pentru cosuribig grin.Un coleg de-al meu s-a dat cu OXYANCE timp de o saptamana sau doua si si-a revenit completbig grin, dar daca nu tine, poti incerca si crema NIDOFLORbig grin(doar in caz de urgenta) happy. FUNDA?happy

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru bogdan2091):

Man,e buna si pentru tenul gras?

| AntiACTA a răspuns:

Cele mai bune solutii ( dupa parerea mea) le gasesti la Avon, gama Clearskin... Pe mine chiar ma ajuta big grin

| Mademoiselle a răspuns:

De aceasta crema nu stiu dar eu am fost la dermatolog si mi-a recomandat Zinerit si Isotrexin care m-au ajutat foarte mult!