| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de filtrele de apa Aquator?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| username010000000 a răspuns:

Sunt forte bune!
Cine a venit cu idea e un destept

| anonim_4396 explică (pentru username010000000):

Eu as vrea sa cumpar unul, doar ca apa la mine este foarte dura, este direct din pamant(scoasa cu un hidrofor), nu este de la retea.
Oare este bun un asemenea filtru in cazul meu?

| username010000000 a răspuns (pentru anonim_4396):

In cazu tau e chiar perfect

| anonim_4396 explică (pentru username010000000):

Da,dar cred ca va trebui sa schimb filtrul mai des decat normal, apa fiind mai dura.
Ai incercat un asemenea filtru?

| username010000000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da depinde

| anonim_4396 explică (pentru username010000000):

Daca ai incercat, la cat timp ai schimbat filtrul acela?
Am vazut ca difera de model, unele trebuie schimbate la 3000L, altele la 4000L.

Eu zic ca merita, decat sa cumperi apa plata...

| username010000000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai depinde... la chestii de genu la cat timp ai scchimbat filtrul depinde de ce ai tu, eu il schimbam o data sau de doua ori pe luna

| anonim_4396 explică (pentru username010000000):

O data sau de doua ori pe luna?
Am vazut la specificatii ca filtreaza cam 3000 L, ati consumat atat de mult intr-o luna? Tinand cont ca este doar pentru baut.

| username010000000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chestiile astea spuneile unui adult