| alexandrudominique a întrebat:

Ce părere aveți de pastilele de slăbit Anorex? cat de eficiente sunt si cam cat slăbești intr-o luna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Teapa ca toate pastilele de acest tip sau eventual care iti vor face rau

| AvalohAlyn a răspuns:

Salut.Nu iti recomand pastilele de slabit dar iti recomand altceva, un doctor roman cunoscut spunea ca nu sunt bune creeaza dezechilibre grave in organism pastilele insa cele mai bune pentru slabit si sanatoase sunt CEAIURILE NATURALE fara efecte adverse si riscuri, cum ar fi Canadian Tea, ceaiul Te Pina sau ceaiul verde.

Eu am luat ceai canadian si am slabit 3 kg intr-o luna dupa nu am mai continuat, o sa reiau iar si eu tratamentul pentru a mai slabi.
Se gaseste si la Catena o cutie la pretul de 55 lei.Dar il gasesti direct de la producator la linkul de mai jos si te costa 3 cutii(care te ajung o luna intreaga deci 3 cutii, 119 lei in total cu tot cu transport.
https://www.canadiantea.ro/
E eficient, cauta pareri pe net, multi zic ca au pierdut din kg cu acest ceai daca au baut 3 cani pe zi si in plus e natural fara efecte adverse cum am mai zis.
Daca combini si cu putina miscare efectul e garantat.Eu o sa il incerc iarasi sa vedem efecte.
:) Sanatate si succes!

| alexandrudominique explică (pentru AvalohAlyn):

Dar eu vreau sa slăbesc rapid.Am mai luat pastile si nu prea mâncam si intr-o luna am slăbit 15 kg, acum am 54 dar vreau sa ajung la 43-44 ca am 1.70

| Andreeush a răspuns:

Nu sunt bune de nimic genul ăsta de pastile.
Vrei să slăbește? Du-te la sală, fă mult sport, mișcare. Mănâncă mai sănătos.