| AnaMariia24 a întrebat:

Va rog din suflet spuneti-mi daca a folosti cineva Weight Loss? e bun de ceva? chiar ajuta la slabit sau sunt doar tampenii? sad va rog sa imi raspundeti cei care au incercat acest produs.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| victorr_3274 a răspuns:

Daca esti cea din avatar, nu cred ca ai nevoie de asa produse.

5 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

Cauta si tu pe forumuri de specialitate si vei primi raspunsuri de la persoane care l-au incercat. Aici ai o sansa cam mica sa gasesti dar poate totusi e cineva. Totusi, parere personala... nu te risca

| Loree a răspuns:

Si pe mine ma batea gandul sa folosesc produsul, dar m.am gandit mai bine. este un produs de slabit... ca toate ceaiurile, pastilele, siropurile etc de slabit si acesta are acelasi efect. arde grasimile in perioada in care il administrezi si cand incetezi sa.l mai folosesti devi cum ai fost sau mai rau deoarece organismul tau e obisnuit cu produsul respectiv. si hai sa fim seriosi, nu o sa poti folosi o viata intreaga produse de slabit. eu zic sa incerci sa slabesti pe cale naturala: adica sport, sala, exercitii fizice, mancare potrivita: fructe, legume, fara grasimi. mergi la un nutritionisthappy. good luck!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Loree):

Nu chiar, prietena mea a slabit cu xShape si nu mai ia de 1 an si nu a pus la loc, depinde de produs

| Loree a răspuns (pentru Cosmin86):

Da. poate.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Loree):

Depinde ce produs e, ce contine, cum e facut, etc.