| MaeRii a întrebat:

Ce parere aveti de psihologii din Romania? A-ti intalnit un caz unde un profesor/a de psihologie sa se comporte urat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Da am intalnit.Pe unii ii intereseaza doar banii si nu-i intereseaza ca poate ii ranesc pe ceilalti.Dar am intalnit si persoane care chiar se implica si reusesc sa ii ajute pe ceilalti.

2 răspunsuri:
| PsihopatX3 a răspuns:

Un psiholog trebuie să ştie când să fie drăguț şi când sa fie dur, depinde de pacient.

| simina112 a răspuns:

Parerea mea este ca toti pshilogi sunt draguti prin faptul ca vor sa te ajute dar poti intalni in viata si pshiologi foarte severi exprimat prin comportamentul lor uratel