| suntcuriossastii a întrebat:

Ce părere aveți de facultatea de psihologie? Ce ziceți de psihologii criminaliști? Câștiga bine? E o meserie grea? Îmi spuneți meseriile si facultățile umaniste prin care poți avea un viitor f bun din punct de vedere financiar?

1 răspuns:
| christine99 a răspuns:

Viitor f bun financiar de la facultatile umaniste nu se poate, din toate topurile pe care le-am citit vreodata. Cei care aleg psihologie si domenii umane sunt atrasi mai mult de pasiunile lor, sa faca ce le place in primul rand, greu sa concurezi cu ei daca tu esti dupa bani.