| Sonnayasashikushinaide a întrebat:

Ce parere aveti de visine picaturi pentru ochii?
Dupa ce ca stau cu ochii in monitor ogramada de ore m-am frecat la ochii pana mi-am eritat un ochii si ma ustura si simt ca am ceva in el, ma gandeam sa iau visine picaturi dar nu stiu daca ar fi bun...
Help.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

E destul de bun, cel putin la mine functioneaza

1 răspuns:
| SimonaCristina a răspuns:

Visine e indicat in problemele oculare pe care le-ai expus. Sanatate!