| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre apa plata Aqua Natura?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunt o consumatoare de apa plata asa ca ce pot sa zic...am o parere buna in general

| IndescribableChild a răspuns:

E apa..ar trebui sa am vreo parere?

| AndreiGU a răspuns (pentru IndescribableChild):

Pentru ca am auzit ca nu e asa filtrata iar eu beau de ceva timp si vreau sa aflu mai multe.

| IndescribableChild a răspuns (pentru AndreiGU):

Ai mei cumpara peturi de apa "Aqua"..sincer, e apa.

| mateia a răspuns:

Pai si apa asta, sunt ape si ape. Important este sa aiba cate mai putine minerale petnru persoanele tinere si foarte tinere, ca sa nu solicite rinichii.
Noi bem apa plata Devin, e microbiologic pura si nici nu lasa reziduuri pe fundul sticlei...

| Cera23 a răspuns (pentru mateia):

In plus, Devinul provine dintr-o zona protejata egologic.

| Azµre a răspuns:

Una proastă în general despre apele plate!

| Akkerman a răspuns:

E uda big grin