| almaz a întrebat:

Ce părere aveți despre Clinica OK Medical ceea ce ține de tratarea hemoroizilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu cunosc aceasta clinică, dar pentru a trata opera hemoroizii, cere o trimitere medicului tau de familie, si roaga l pe el sa i ti recomande cel mai bun spital unde sa fi operat bine de un chirurg renumit nu asa de oricine, ca idee inainte de a te decide sa te operezi de ce nu incerci un tratament naturist, ceaiuri, creme supozitoare gen, hemoroizi, cicatridina etc. Ce vârstă ai? Esti fată sau băiat? Si de cît timp ai această problemă? mersi sanatate multă.