| Alex12345678900987654321 a întrebat:

Ce parere aveti despre dieta asta:
Dimineata:o felie de paine cu pateu/cascaval/sunca de curcan
La Pranz:piept de pui la gratar cu salata de rosii/fasole groasa
Seara:Un mar/un pahar de suc de rosii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pare buna, tine-te de ea. Cine spune ca la o dieta nu are ce cauta carnea, vorbeste prostii.

| MskDesign a răspuns:

Este buna si iti recomand si un pahar cu apa calduta dimineata pe stomacul gol.

| Kyılε a răspuns:

Nu prea e in regula. Carnea nu este recomandata cand tii dieta.

| NH4OH a răspuns:

Bună.
Dacă chiar vrei să ții dietă, mănâncă ceva natural, nici decum tâmpenii precum șunca și pateul. Asta mănâncă orișicine, asta ar însemna că și noi ținem dietă?
Pateul, șunca, cașcavalul conțin mii de chimicale, totul este artificial acolo.
Dieta se referă la ceva natural și sănătos, asta este și ideea, să mănânci natural, nu puțin și fără prăjeli cum probabil îți imaginezi tu.
Baftă.