| Tequieromuchaco_Alexia_1995 a întrebat:

Ce parere aveti despre dieta de 13 zile? A tinut-o cineva? Daca, da cate kg ati slabit cu ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Te referi la dieta dukan?>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Lasa dietele!
Daca vrei sa scapi de kilograme,tot ce trebuie sa faci este sa te alimentezi corect, sa incerci sa renunti la mancarurile nesanatoase, precum cea de fast-food, bauturi acidulate, prajeli, grasimi de tot felul, lactate grase si cel mai important este miscarea.
Te pup!

| Lina1993 a răspuns:

DA-mi mai multe detalii despre dieta de care vorbesti thinking

| Dianka13 a răspuns:

Uite daca vrei te ajut slabirea rapida nu este Deloc sanatoasa pentru-ca slabesti repede si te ingrasi si Mai repede daca esti genu de persoana care stie ca pentru orice frumos trebuie sa muncesti pot sa te ajut sa faci o alimentatia corecta si exerciti pentru slabit te pot ajuta...eu am 14ani am avut 71 kg iar acum am 59 am slabit in 2 luni cu alimentatia corecta si sala fitness