| MrNuggets a întrebat:

Ce parere aveti despre femeile paroase? Protestează împotriva ingrijirii personale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

După o perioadă de conviețuire femeile căsătorite încep să semene cu soții lor.

| 4evergentleman a răspuns:

rolling on the floor ahaha
Cred că suferă de hirsutism doar că ele cred că e ceva normal dar nu e, deseori la ovarele polichistice e cauza apariției parului excesiv. Sunt foarte neatrăgătoare, dar nu le pasa se simt bine in pielea lor

| Smmo a răspuns:

Aceeasi parere pe care o am despre barbatii parosi. happy

| liliana77any a răspuns:

Fiecare isi traieste viata asa cum vrea.
Si tu devi paros daca nu te razi.

| Anonima10002003 a răspuns:

Este absolut normal sa ai par.

| MrNuggets explică (pentru Anonima10002003):

Ca femeie nu e deloc normal sa fim seriosi