| Sadop a întrebat:

Ce parere aveti despre iubirea fata de personale mai mari?

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Corect, dragostea nu are varsta... Bine, acum nu cred ca esti si tu un fel de Monica Columbeanu, pentru ca acolo e ceva...

| venilla a răspuns:

Varsta nu conteaza! Eu stiam chiar ca diferenta optima dintre o fata si un baiat este de 2 ani, pentru ca baietii se maturizeaza mai greu. Insa sa ai grija cu baietii astia "mai mari", ca vor multewinking

| Tlbi a răspuns:

Necesita multa seriozitate, deci am o parere buna.

| τττ a răspuns:

Bună.
Dragostea nu are vârstă!
Pa, pa.

| SuperGirlPink13 a răspuns:

Nu mi se pare chiar cea mai buna iubire pentru ca difera varsta si nu puteti face activitati de acelasi fel...Dar daca va iubiti cu adevarat nu neaparat pentru bani sau ceva mie mi se pare destul de ok!